Dětské vozíky

Přehled článků v sekci Dětské vozíky

Vozíky za kolo

V dnešní době se těší stále větší oblibě tzv. "Vozíky za kolo" , které lze použít od přepravy neskladných věcí při několikadenním cyklistickém výletě až po přepravu vašich dětí.

Výhody používání

Předností přepravních vozíků za kolo je, že si i náročný výlet v přírodě můžete dopřát společně s dětmi, které byste jinak museli nechávat doma. V případě, že si nejste jisti typem nákupu vozíku za kolo, využijte nabídky mnoha prodejců, jež nabízejí vyzkoušení vozíků nebo několikadenní zapůjčení a odzkoušení za poplatek.

Podle čeho vozík za kolo vybírat

Vývoj vozíků jde v poslední době neustále kupředu, již to není obyčejná náhrada kárky, ale stále novější typy zaručují dětem vynikající přepravní komfort. Vozíky se vyrábějí i dvousedadlové, lze tedy najednou přepravovat i dvě děti, aniž by bylo omezeno jejich pohodlí.

Přívěs za kolo - Azub Jerry

Azub Jerry je přívěs za kolo s nízkou hmotností, která je dána celohliníkovou konstrukcí. Má zaoblený vzhled, větší prostor pro hlavu, možnost dvoukolého kočárkového setu a vyniká velkým zavazadlovým prostorem v zadní části vozíku. Je doplněn o unikátní střešní větrání, které umožňuje přístup vzduchu do kabinky i když je přední slída zavřená. Výborně se hodí pro sportovně založené rodiče, kteří mají rádi rychlejší jízdu a dlouhé tratě.

Přívěs za kolo - Croozer kid for 1 a kid for 2

Rozlišujeme Croozer kid for 1 (jednomístný), Croozer kid for 2 (dvoumístný). Díky své všestrannosti jde o jeden z nejprodávanějších a nejšpičkovějších typů přívěsů za kolo po celé Evropě i v Americe. Lze jej dovybavit vložkou pro děti do deseti měsíců věku „Croozer miminkovník“, která umožní bezpečnou přepravu novorozenců. Nezávislé zavěšení umožňuje dokonalou fixaci i polohování Crpozer miminkovníku. Pro děti, které již novorozeneckou vložku nepotřebují, neboť samy sedí (cca od 8 měsíců), zajišťuje sedadlo vozíku fyziologicky vhodnou polohu páteře, odpovídající jejímu zdravému vývoji. Pro velmi štíhlé děti je určena Croozer opora hlavy a trupu.

Přívěs za kolo - Kiddy Van 101

Přívěs Kiddy Van 101 a Kiddy Van 101 PLUS jsou praktické, spolehlivé a robustní vozíky za kolo. Ve své rozšířené verzi Kiddy Van 101 PLUS může tento přívěs sloužit i jako kočárkový set s madlem. Sedadlo pro dvě děti je polstrováno. Děti jsou bezpečně připoutány tříbodovým pásem. Kombinovaný potah chrání malé cestovatele při jakémkoli počasí. Vozík lze rozložit a složit velmi snadno a rychle díky vtipnému systému s velmi snadnou obsluhou.

Sportovní vozík - Chariot CTS Cabriolet

Sportovní vozík Chariot CTS Cabriolet představuje nejvyšší laťku bezpečnosti, kvality a funkčnosti. Jde o vhodnou volbu aktivních rodičů pro každodenní výlety. Rodiče mohou při tlačení vozíku Cabriolet kontrolovat děti přes tónované okénko ve střeše. Jak sedadlový, tak i hrudní a ramenní popruhy jsou vypolstrovány. Boční větrací otvory vpředu pomáhají regulovat klima v prostoru pro cestující dítě.

Sportovní vozík - Chariot Caddie

Jde o sportovní vozík od společnosti Chariot. Vozík Caddie je finančně méně náročnější, vhodný i pro dvě ratolesti. Pohodlná sedačka je vyrobena z pevného materiálu a má vypolstrované opěradlo pro záda a na předním okraji polstrovanou umělohmotnou trubku. Ta zabraňuje prověšení, pokud jedno dítě sedí uprostřed nebo sedačku sdílejí dvě děti různých hmotností. Větraný prostor pro hlavu nad opěradlem byl posunut vzad, aby byl zajištěn pohodlný posed i pro děti s helmou. Rodiče mohou při tlačení vozíku kontrolovat své ratolesti přes tónované okénko ve střeše.

Sportovní vozík - Chariot Captain XL

Dětský sportovní vozík Chariot Captain XL je připraven na každodenní zátěž a dlouhé namáhavé rodinné výpravy. Je zde od všeho trochu více - vyšší a širší vozík. Dokonalá rovnováha mezi hodnotou a užitnými vlastnostmi, to jsou vozíky Chariot Captain XL, celosvětově nejlépe prodávané dětské vozíky. Pohodlí a bezpečí dítěte je zajištěno polstrovanou sedačkou a bezpečnostními pásy, hladká jízda je zajištěna dokonalým odpružením.

Sportovní vozík - Chariot CTS Corsaire XL

Dětský vozík Chariot CTS Corsaire XL je připraven na každodenní zátěž a dlouhé namáhavé rodinné výpravy, kdy potřebujete od všeho trochu více = vyšší a širší vozík. Pohodlná sedačka tohoto dětského vozíku je vyrobena z pevného materiálu, má vypolstrované opěradlo pro záda a na předním okraji polstrovanou umělohmotnou trubku. Ta zabraňuje prověšení sedačky, pokud jedno dítě sedí uprostřed nebo sedačku sdílejí dvě děti různých hmotností.

Sportovní vozík - Chariot CTS Cougar

Vozík za kolo Chariot CTS Cougar 1 a Chariot Cougar 2 je kombinace pohybu a zábavy ve sportovním provedení. I když patří ve sportovních modelech mezi střední třídu, je to ideální propojení luxusu - užitné hodnoty - ceny. Pohodlí a bezpečí dítěte je zajištěno polstrovanou sedačkou a pětibodovými bezpečnostními pásy, hladká jízda je zajištěna dokonalým odpružením. Místo pro sezení zahrnuje příjemně větraný síťovaný prostor pro hlavu.

Sportovní vozík - Chariot CTS CX 1, CX 2

Sportovní vozíky Chariot CTS CTS CX 1 (jednomístný), CX 2 (dvoumístný) představují nejvyšší třídu ve vývoji a inovaci dětských vozíků na světě. Jde o jediný sportovní vozík na světě, který byl schválen i pro in-line bruslení. Je vytvořený pro opravdové sportovce, přináší nespoutaný prožitek, jaký jste ještě nezažili. Tyto vozíky jsou úhledné, stylové a mají všechny rysy a vlastnosti, které si vy i vaše dítě můžete přát.

Sportovní vozík - Chariot Cheetah 1, Cheetah 2

U sportovních vozíků Chariot Cheetah 1 a Cheetah 2 jde o kompromis mezi cenou a osvědčenou kvalitou. Vozíky se vyrábějí jednomístné nebo dvojmístné. Stejně jako ostatní modely Chariot Sport má tento vozík bezpečný skládací aluminiový rám, potah do každého počasí a objemný zavazadelník.