Dětská odrážedla pro batolata

Přehled článků v sekci Dětská odrážedla pro batolata

Odstrkovadla – odrážedla RollyToys

Výrobky RollyToys jsou vyráběny v Německu a vyznačují se nejen vysokou kvalitou použitých materiálů, ale i zpracováním. Odrážedla jsou určena dětem již od jednoho roku, slouží nejen jako zábava pro volnočasové aktivity, ale podporují i rozvoj motorických schopností dítěte.

Odstrkovadla - odrážedla PUKY

Německá značka PUKY již více než padesát let symbolizuje vysokou kvalitu, bezpečnost a spolehlivost všech svých výrobků. Odstrkovadla PUKY jsou vhodná pro děti od 1 roku života. Jsou koncipována tak, aby si i děti, které se teprve učí chodit, mohly vyzkoušet něco nového. Silový pohyb nožičkama přináší těmto dětem nejen prožitek z něčeho nového, ale rozvíjí i motorické funkce a současně učí udržovat rovnováhu v koordinaci s prvními pohyby kloubů.

Odstrkovadlo - odrážedlo Enduro větší

Odrážedlo Enduro větší je vyrobeno z velmi odolného a lehkého plastu. Odrážedlo má řiditelnou přední vidlici, pro zajištění vyšší bezpečnosti dítěte má zvětšený rozchod zadních kol. Odstrkovadlo tak dodává dítěti potřebnou oporu a výrazně rozvíjí jeho pohybové schopnosti. Tím, že je lehce ovladatelné, získává dítě velice rychle potřebnou stabilitu a jistotu. Odstrkovadlo má atraktivní design, vyrábí se v různém barevném provedení pro holčičky nebo pro kluky, patří mezi nejvyhledávanější ve své oblasti. Vhodné je pro děti ve věku 2 – 3 let.

Odstrkovadlo – odražedlo Cross 2

Země původu středně velké (se čtyřmi koly) a velké pestrobarevné motorky Cross 2 pro děti je Maďarsko. Motorka se vyznačuje robustní konstrukcí a má zvětšený rozchod zadních kol pro větší stabilitu. Je vyrobena z kvalitního, velmi lehkého a odolného plastu. Toto odstrkovalo je ve středním provedení vhodné pro děti od 12 měsíců. Velká motorka Cross 2 je vhodná od 2 let věku dítěte. Odrážedlo rozvíjí motorické funkce dítěte, doporučuje se dohled dospělé osoby.